İnteraktif İçerik Üretmenin Faydaları Nelerdir?

Etkileşimli içerikler potansiyel müşteri ve takipçi oranınızı arttırır. Potansiyel müşterileriniz ve takipçilerinizle aranızdaki bağı güçlendirilir. Satış oranlarınızı yükseltir.

 

Sayfa Etkileşimi 👍🏻

Sayfanızda interaktif içeriklerin bulunması, sayfanızdaki etkileşim oranını arttırır. Yani sayfanızda geçirilen süre artar, beğeniler ve yorumlar yağar…

 

Web Sitesine Doğru 🖥️

Etkileşimli içeriklerinizle potansiyel müşteri ve takipçilerinizi web sitenize yönlendirebilirsiniz. Web sitenizdeki görünürlük yükselir, Google sizi bir ayrı sever.

 

Unutulmaz Ol 😎

Takipçi ve potansiyel müşterilerinizle duygusal bağ kurmanızı sağlayan etkileşimli içerikler sayesinde hep akıllarında kalırsınız. Özellikle bütçe dostu çizginizle hatırlanırsanız, herhangi bir ürün almadan önce sizin sayfanızdaki hesaplama yöntemleri akıllarına gelecektir.

 

Müşterini Tanı 🧐

Etkileşimli içeriklerinizle takipçilerinizi ve potansiyel müşterinizi daha rahat kategorize edebilirsiniz. Bu kategorizasyon sayesinde hangi ürünü ya da hangi hizmeti daha çok öne çıkartacağınıza karar verebilirsiniz.

 

Tüm Gönderiler Halaya 💃🏽

Etkileşimli içeriklerinizle sayfanızdaki eski gönderilerinizi yeniden canlandırabilirsiniz.  Böylece sayfanızda geçirilen süre artar, algoritma sizi öncelikli sergilemeye başlar.

 

Elden Ele Yayalım 

Paylaşmak güzeldir, sosyal medyada beğendiğiniz şeyleri ilk önce en yakın arkadaşlarımıza mesajlarız sonra diğerlerine… Etkileşimli içeriklerinizle elden ele gönderileriniz arkadaşlar arasında yayılır ve hikayelerde boy gösterebilir. Hakkınızda konuşulma oranı arttıkça algoritma size bunun karşılığını verecektir.

 

 

Hala neden etkileşimli içerik üretmek zorunda olduğunuzu düşünüyorsanız DİJİMOD’a ihtiyacınız var demektir.

Related Post